Kategori: Sistemler

Akrilik Standart Sistem

Tenis, basketbol ve voleybol sahaları için tasarlanmış su bazlı akrilik zemin kaplama sistemlerinden birisidir. Sistem; primer, akrilik resurfacer ve akrilik son kat boya katmanlarından oluşur.

Akrilik Cushion Sistemi

Tenis, basketbol ve voleybol sahaları için tasarlanmış su bazlı akrilik zemin kaplama sistemlerinden biridir. Sistem primer, akrilik resurfacer, akrilik cushion ve akrilik son kat boyadan oluşmaktadır.

Rulo Üzeri Akrilik Kaplama

Tenis, basketbol ve voleybol sahaları için tasarlanmış su bazlı akrilik zemin kaplama sistemlerinden biridir. Sistem; primer, SBR rulo, akrilik cushion, resurfacer ve akrilik son kat boyadan oluşmaktadır.

Beton Üzeri Akrilik Kaplama

Beton üzeri akrilik zemin kaplaması özellikle tenis kortları, basketbol, voleybol saha zeminleri için geliştirilmiş zemin kaplama sistemidir. Açık hava şartlarında oynanan tüm spor oyunları için uygundur.

Asfalt Üzeri Akrilik Kaplama

Asfalt üzeri akrilik zemin kaplaması özellikle tenis kortları, basketbol, voleybol saha zeminleri için geliştirilmiş zemin kaplama sistemidir. Açık hava şartlarında oynanan tüm spor oyunları için uygundur.

Full Poliüretan Sistem

Çok amaçlı açık spor sahaları, koşu parkuru ve atletizm pistleri için poliüretan zemin kaplama yöntemlerinden birisidir. Sistem; primer ve 3 tabaka poliüretan katmanlarından oluşmaktadır.

Yalıtım Sistemi

Beton yüzey üzerine su yalıtımı amaçlı uygulanmaktadır. Su yalıtımı amacı ile uygulanırken öte yandan özellikle otopark ve teras gibi alanlarda UV’ye, kimyasallara ve aşınmaya karşı dayanım sağlar.